REALIZACE: Volby 22

Výsledkem voleb je i spousta materiálu. Hory potištěných papírů, obálky, ale také billboardy rozeseté po městě. Na podnět jedné z lektorek DDM Ulita na Žižkově jsme oslovili radnici, zda je možné takový materiál dále využít pro výtvarnou tvorbu. Radnice obratem ověřila zda tomu nebrání předpisy a bez váhání nám poskytla 3 palety volebních materiálů. Zatím testujeme, jak rychle se takové množství potištěného papíru rozdá a budeme sledovat nové realizace. Budiž to první vlaštovka a inspirace do příštích voleb, abychom v budoucnu zachránili více tohoto typicky jednorázového materiálu. 

Z volebních lístků vyrobily děti v DDM Ulita mlsného kocoura, myšku i medvědí hlavu:

 

K výzvě se přidala i dosluhující reprezentace města a koalice TOPSTAN Praha 3 nám dovezla i svoje předvolební billboardy. Po takových 4 m plachtách je obrovský zájem. Jsou standardně potištěny z jedné strany a podobné jsme již několikrát rozdali např. na projekční plátna galeriím nebo neziskovkám. Barevná část na líci plachet je zase ideálním materiálem na šití tašek, batohů a tabatěrek. Zde nerozlišujeme politickou příslušnost a budeme rádi, když se ozvou i představitelé ostatních politických stran. 

Objednávejte na naší stránce materiál. Vše je zdarma, s jedinou podmínkou, aby se darovaný materiál vrátil na tvorbu, do kulturního provozu nebo na neziskové, veřejně prospěšné projekty. Na stránce realizace můžete vždy zpětně dohledat, komu jsme materiál poskytly a výsledky tvorby budeme postupně publikovat i zde pod článkem.

Děkujeme, Vaše art re use.